Діяльність компанії NPZ-LEMBKE розпочалась у 1987 р. з перших насіннєвих досліджень озимого ріпаку Гансом Лембке на острові Пель, земля Мекленбург-Передня Померанія, Німеччина.

Уже в 1911 р. році перші сорти озимого ріпаку LEMBKE потрапили до реєстру сортів Німеччини. Паралельно з проведенням селекційних робіт Ганс Лембке поступово перетворює батьківське господарство розміром 104 га в успішне насіннєве підприємство з площею 1160 га.
Після 1945 р. уся власність сім’ї Лембке була експропрійована. Підприємство назвали «Народне насіннєве господарство». Засновник компанії професор і доктор сільськогосподарських наук Ганс Лембке залишається на прохання радянської військової адміністрації керівником цього підприємства до 1959 р. Згодом господарство перетворилось на Інститут селекції олійних і кормових культур. У такому вигляді воно існувало до 1991/92 рр.У 1946 р. у західній частині Німеччини біля м.Кіль його син Ганс-Георг Лембке засновує компанію «Норддойче Пфланценцухт Ганс-Георг Лембке».

З 1949 р. обидва підприємства розвиваються окремо. Завдяки успіхам в селекції, зокрема ріпаку, у 80-х роках міжнародне значення обох компаній зростає все більше.
В ході політичних змін в Німеччині в 1990 р. став можливий викуп власності сім’ї Лембке в м. Мальхов на острові Пель і її приєднання в 1992 р. до володінь компанії «Норддойче Пфланценцухт Ганс-Георг Лембке КГ».
На сьогодні представництва NPZ-LEMBKE існують в Україні, Великій Британії і Канаді. В складі селекційних і насін