Партнери

Adama

ADAMA – один зі світових лідерів з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин. Компанія прагне створити прості рішення в сільському господарстві, пропонує аграріям ефективні продукти та послуги, які спрощують їхнє життя та допомагають зростати.

Avgust

«Август» – міжнародна компанія з виробництва і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва. На сьогодні продукція компанії реалізується в 14-ти країнах та ще в 7-ми проходить реєстрацію. На ринку засобів захисту рослин України препарати «Август» вперше з’явились у 2003 році. На сьогодні портфоліо продукції компанії охоплює понад 50 препаратів.

Basf

BASF поєднує економічний успіх із захистом навколишнього середовища та соціальною відповідальністю. Портфель компанії складається з чотирьох сегментів: хімічних речовин, продуктів технологічності, функціональних матеріалів та їх рішень, а також сільськогосподарських рішень. У 2017 році BASF згенерував продажі у понад 60 млрд євро. Спираючись на наукові досягнення та інновації, ми допомагаємо компаніям-замовникам вирішувати поточні та перспективні завдання, що стоять перед суспільством. Такий підхід відповідає нашому корпоративному девізові: «Ми створюємо хімію для сталого майбутнього».

Bayer («Байєр», Німеччина)

Байєр в Україні є частиною глобального концерну Байєр АГ (Bayer AG) зі штаб-квартирою в Леверкузені, Німеччина.
В Україні компанія Байєр веде бізнес з 1992 року. Команда з більше ніж 500 професіональних співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання про них для української промисловості.
Bayer – інноваційна компанія з давньою традицією дослідницьких розробок у сфері охорони здоров’я та сільського господарства. Завдяки нашим інноваційним продуктам, ми робимо свій внесок у вирішенні найважливіших глобальних завдань нашого часу.

З огляду на старіння і збільшення чисельності населення планети необхідно покращувати якість лікарських препаратів, розширювати і підвищувати надійність поставок продовольства. Тільки інновації в галузі наук про життя дозволять нам відповісти на глобальні виклики людства в області охорони здоров’я і сільського господарства.
Діяльність Bayer сфокусована на природничо-наукових напрямках. Будучи експертом в області здоров’я людей, тварин і рослин, ми об’єднуємо зусилля з лікарями, ветеринарами і фермерами на шляху до вирішення глобальних проблем людства. У цьому полягає наша конкурентна перевага.

Corteva Agriscience («Кортева Агрісайенс», США)

Corteva Agriscience™ уособлює призначення компанії – збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.
Corteva Agriscience™ об’єднує бізнеси Засоби захисту DuPont, DuPont Pioneer і Dow AgroSciences з метою створення незалежної компанії, яка формує ринок, з провідними ринковими позиціями в технологіях виробництва насіння, засобів захисту рослин та цифрових технологіях в сільському господарстві.

FMC

Корпорація FMC була заснована в Каліфорнії в 1883 році, і заявила про себе за допомогою винаходу Джона Біна – першого поршневого обприскувача для сільського господарства. Таким чином корпорація FMC працює на світовому ринку та впевнено тримає лідерські позиції вже більше 130 років.

У квітні 2015 року FMC оголосила про завершення процесу придбання контрольного пакету акцій датської компанії «Кемінова» і стала таким чином її власником. Дана інтеграція дала великі можливості для розвитку асортименту продуктів для використання в сільському господарстві.

У листопаді 2017 року компанія FMC завершила придбання значної частини глобального бізнесу компанії DuPont.
Нові сільськогосподарські рішення FMC тепер мають більш широкий портфель провідних брендів, більш глибокий конвеєр нових технологій, більший глобальний масштаб, а також науково-дослідні розробки світового рівня, які задовольнять ваші потреби краще, ніж будь-коли.
Вищезгадане придбання включає багато найвідоміших та найуспішніших продуктів напрямку засобів захисту рослин компанії DuPont, серед них – провідні інсектициди на основі бренду Ринаксипір (Rynaxypyr®), бренду Циазипір (Cyazypyr®) та індоксакарбонових речовин. Ці селективні інсектициди значно доповнюють портфель існуючих інсектицидних препаратів широкого спектру FMC. Гербіциди класу сульфонілсечовини DuPont (в першу чергу орієнтовані на застосування на зернових культурах) також стають частиною більш широкого портфелю FMC, що тепер характеризується кращим балансом між досходовим та післясходовим застосуванням. В Європі, на Близькому Сході та в Африці ці діючі речовини матимуть ще кращий вплив, забезпечуючи контроль над широким спектром бур’янів при дуже низьких нормах застосування.

NPZ Lembke

Діяльність компанії NPZ-LEMBKE розпочалась у 1987 р. з перших насіннєвих досліджень озимого ріпаку Гансом Лембке на острові Пель, земля Мекленбург-Передня Померанія, Німеччина.

Уже в 1911 р. році перші сорти озимого ріпаку LEMBKE потрапили до реєстру сортів Німеччини. Паралельно з проведенням селекційних робіт Ганс Лембке поступово перетворює батьківське господарство розміром 104 га в успішне насіннєве підприємство з площею 1160 га.
Після 1945 р. уся власність сім’ї Лембке була експропрійована. Підприємство назвали «Народне насіннєве господарство». Засновник компанії професор і доктор сільськогосподарських наук Ганс Лембке залишається на прохання радянської військової адміністрації керівником цього підприємства до 1959 р. Згодом господарство перетворилось на Інститут селекції олійних і кормових культур. У такому вигляді воно існувало до 1991/92 рр.У 1946 р. у західній частині Німеччини біля м.Кіль його син Ганс-Георг Лембке засновує компанію «Норддойче Пфланценцухт Ганс-Георг Лембке».

З 1949 р. обидва підприємства розвиваються окремо. Завдяки успіхам в селекції, зокрема ріпаку, у 80-х роках міжнародне значення обох компаній зростає все більше.
В ході політичних змін в Німеччині в 1990 р. став можливий викуп власності сім’ї Лембке в м. Мальхов на острові Пель і її приєднання в 1992 р. до володінь компанії «Норддойче Пфланценцухт Ганс-Георг Лембке КГ».
На сьогодні представництва NPZ-LEMBKE існують в Україні, Великій Британії і Канаді. В складі селекційних і насін

Nufarm

Nufarm – міжнародний виробник та постачальник засобів захисту рослин європейської якості. Спрощує землеробство та забезпечує практичними рішеннями прогресивних сільгоспвиробників. 23 роки на ринку України. Міжнародний виробник ЗЗР.

Pioneer

Історія компанії DuPont Pioneer в Україні почалася у 1959 році, коли Микита Хрущов відвідав американський штат Айова. Він повернувся до СРСР із чітким баченням подальшого розвитку сільського господарства. Крім того, він привіз із собою гібриди кукурудзи торгової марки Піонер®, які придбав у Росуелла Гарста (Roswell Garst), ексклюзивного дистриб’ютора продукції Pioneer і прогресивного на той час фермера.
Завдяки цій історичній події у 1970-х роках Радянський Союз почав купувати у компанії Pioneer інбредні лінії кукурудзи, які використовувалися в селекційних програмах радянських науково-дослідних інститутів рослинництва.

RAGT semences

«RAGT Семенс» проводить селекцію, виробляє й продає насiння в усьому свiтi. Компанія займається вирощуванням усіх основних видів польових культур і рослин для задоволення потреб європейської тваринницької галузі.
РАЖТ: iнновацiйні дослiдження
Щороку компанія реєструє понад 200 нових сортів і гібридів з-поміж 26 культур: кукурудза, соняшник, сорго, зернові й кормові культури, тверда й м’яка пшениця, тритикале, ячмiнь, соя, рiпак.

RAGT iнвестує бiльш як 15% свого товарообороту в дослiдженння й інновації та послуговується засобами європейського рівня:
300 селекцiонерiв і технологiв (80 iнженерів і докторiв наук)
17 дослiдних станцiй, разташованих по всiй территорiï Європи
63 експериментальні станцiï
280 000 сортовипробувальних дiлянок
4 багатовидові лабораторiï: технологiï, фiтопатологiï, бiометрiï та біотехнологі

Summit-agro («Самміт-Агро», Великобританія)

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн» входить до групи компаній “Сумі Агро Європа”.

Група “Сумі Агро Європа” є важливою складовою діяльності Сумітомо Корпорейшн – однієї з провідних японських мультинаціональних корпорацій.

“Сумі Агро Європа” на даний час управляє мережею компаній та філіалів, розташованих у Франції, Іспанії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Румунії, Молдові, Болгарії, Україні та Росії, з головним офісом у Лондоні. Ці компанії, включаючи ТОВ “Самміт-Агро Юкрейн”, засновані на національному рівні по всій Європі, спеціалізуються у розробці та дистрибуції високотехнологічної продукції для сільського господарства, включаючи засоби захисту рослин, добрива та насіння. Служби “Сумі Агро Європа” у Великобританії координують цю діяльність.
Об’єднані ресурси “Сумітомо Корпорейшн”, “Сумі Агро Європа” та компаній на національних рівнях забезпечують потужну основу для розвитку продукції, здійснення маркетингу та логістичних операцій у сільськогосподарському секторі.

Усі компанії групи “Сумі Агро Європа” постійно обмінюються інформацією та досвідом застосування препаратів у різних геокліматичних умовах. Раніше компанії групи представляли на регіональних ринках інтереси різних компаній-виробників, виступаючи головною мірою, як торгові компанії. Проте з 2009 року розпочато процес реєстрації власних препаратів та торгових марок. Усі компанії групи здійснюють ще більш глибокий аналіз потреб ринку та пропонують до реєстрації та продажу саме ті продукти, які необхідні ринку.

Syngenta («Сингента», Швейцарія)

«СИНГЕНТА» — ОДНА З ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ КОМПАНІЙ, ЯКА ОБ’ЄДНУЄ ПОНАД 28 000 ФАХІВЦІВ У 90 КРАЇНАХ ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ОДНІЄЇ МЕТИ: РОЗКРИТИ ПОТЕНЦІАЛ РОСЛИНИ
Від часу свого заснування «Сингента» досягла значних успіхів і на сьогоднішній день є одним із лідерів світового агробізнесу, який оцінюється у понад 60 мільярдів доларів. До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук. Метою компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. Компанію «Сингента» вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України.

Terra Vita («ТерраВіта»)

Компанія «ТерраВіта» – один із лідерів вітчизняного аграрного ринку, добре знайома аграріям України, які ефективно займаються сільським господарством, якщо конкретніше – рослинництвом. Стабільна і сильна компанія є національним дистриб’ютором насіння агрокультур, засобів захисту рослин і мінеральних добрив від провідних світових та європейських виробників, має представництва в країнах СНД. За роки діяльності компанії, створеної у 2001 році, вдалося значно розширити мережу регіональних представників і охопити майже всі області України. Щороку обсяги продажів «ТерраВіти» зростають, компанія охоплює нові регіони, знаходить нових партнерів.

Unifer

Уніфер – міжнародна компанія зі штаб-квартирою в Ельменхорсті / Німеччина. Концепцією компанії є впровадження інноваційних технологій для нового сільського господарства.

Одним з основних напрямків діяльності є високопродуктивні, швидкі та екологічно чисті продукти для посилення систем захисту, біостимуляції та живлення рослин – Вуксали.

Вуксал – відомий з 2003 року на ринку України продукт, який здобув собі репутацію високоякісного, дієвого і надійного засобу підвищення продуктивності сільськогосподарських культур. Технології, що впроваджені у Вуксал йдуть на крок попереду сучасних технологій вирощування.

Вуксали, запропоновані в Україні, виробляються в Німеччині на замовлення ТОВ «Уніфер Інтернешнл ГмбХ» на заводі Aglukon Spezialdünger GmbH & Co KG.

У Дюссельдорфі з 1928 року виробляються спеціальні добрива і біостимулятори для позакореневого підживлення і обробки насіння під контролем найвищих вимог німецької якості. З 30-х років минулого століття на ринок вийшли водорозчинні солі, з 1963 – перші рідкі листкові добрива, і з 1975 року – перші висококонцентровані Вуксали з «турбо-ефектом» і додатковими унікальними властивостями. Інноваційні розробки новинок Вуксалів тривають і далі.

Багаторічний досвід та інновації в області технологій живлення і захисту рослин з креативним науковим підходом дозволили ТОВ «Уніфер» разом з партнерами у Німеччині, створити унікальні рішення в області інтеграції живлення рослин і сучасних систем захисту.

Агротехносоюз

Агротехносоюз – компанія, що вже 10 років предcтавляє в Україні німецьку компанію Humintech GmbH. За допомогою антистресантів та стимуляторів росту вироблених в Німеччині ми допомагаємо отримувати стабільні та високі врожаї пшениці, соняшника, сої та інших культур українським сільгоспвиробникам в умовах впливу стресів різної природи: засухи, заморозків, пригнічень гербіцидами, незбалансованого живлення.

ТОВ “Лімагрейн Україна”

LG – міжнародний бренд насіння польових культур компанії Лімагрейн, є не лише європейским лідером на ринку насіння пшениці та кукурудзи силосного напрямку, а й основним гравцем в селекції соняшнику. LG – це торгова марка кооперативу Лімагрейн, що спеціалізується на насінні основних польових культур. Як міжнародний кооператив, що заснований та управляється французькими фермерами, Лімагрейн є 4 за величиною насіннєвою компанією в світі. Створюючи нові сорти та гібриди, Лімагрейн реалізовує насіння польових та овочевих культур, а також зернові інгредієнти в більш ніж 140 країнах світу. В Україні компанія представлена з 2008 року і впевнено завойовує ринок якістю продуктів, їх унікальністю й асортиментом. Ринок підтверджує високий попит на наші продукти.
Компанія Лімагрейн Європа належить до групи компаній Limagrain, яка являє собою міжнароднийсільськогосподарський кооператив, що займається насінням основних польових культур, насінням овочевих культур та зерновими продуктами, виноробством. Бувши заснованою сільгоспвиробниками, група є виробником насіння № 1 в Європі та посідає 4-те місце у світі.

Як міжнародний кооператив, що заснований та управляється французькими фермерами, Лімагрейн є 4 за величиною насіннєвою компанією в світі. Створюючи нові сорти та гібриди, Лімагрейн реалізовує насіння польових та овочевих культур, а також зернові інгредієнти в більш ніж 140 країнах світу. В Україні компанія представлена з 2008 року і впевнено завойовує ринок якістю продуктів, їх унікальністю й асортиментом. Ринок підтверджує високий попит на наші продукти.

Компанія Лімагрейн Європа належить до групи компаній Limagrain, яка являє собою міжнароднийсільськогосподарський кооператив, що займається насінням основних польових культур, насінням овочевих культур та зерновими продуктами, виноробством. Бувши заснованою сільгоспвиробниками, група є виробником насіння № 1 в Європі та посідає 4-те місце у світі.

ТОВ «Аріста ЛайфСайенс Україна»

ТОВ «Аріста ЛайфСайенс Україна» розпочала свою діяльність в Україні як юридична особа у 2011 році. До цього протягом 16 років діяло спочатку представництво компанії Томен Корпорейшн, а згодом представництво компанії Аріста ЛайфСайенс в Україні. Аріста в Україні веде самостійну господарську діяльність, сприяє встановленню та зміцненню контактів між компанією Аріста ЛайфСайенс та нашими українськими партнерами та є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Рік за роком Аріста ЛайфСайенс досягає стабільного росту продажів в Україні.

ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «ЯРИЛО»

ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «ЯРИЛО» — це українська науково — виробнича компанія, в якій працюють висококваліфіковані фахівці аграрної сфери — доктори та кандидати наук, технологи та інші профільні спеціалісти — діяльність якої спрямована на розвиток галузі рослинництва. Компанія спеціалізується на розробці та впровадженні у виробництво мікродобрив та добрив із збалансованим вмістом поживних речовин, необхідних для забезпечення повноцінного росту і розвитку сільськогосподарських культур.Постійні досліження, удосконалення та модернізація технологічних процесів у плідній співпраці з науковими установами, дозволили створити широкий асортимент високоефективних добрив під власною торговою маркою «ЯРИЛО». Використовуючи високоякісні компоненти, компанія виробляє цілий ряд добрив:
— Комплексні — підібрані відповідно до потреб окремих груп культур;
— Універсальні біостимулятори — для застосування на всіх видах культур у визначені фази розвитку;
— Моно і двоскладові — для запобігання дефіциту певних елементів;
-Рідкі комплексні добрива — для основного удобрення рослин, як альтернатива сипучим продуктам та добривам для використання в органічному землеробстві.