Organic

ТОВ "Агрозахист Полтава" зарекомендувала себе як надійний діловий партнер, який пропонує високоякісні оригінальні препарати та непротруєне насіння для органічного землеробства.

Має можливість у індивідуальному підході до співпраці з партнерами у органічному напрямку.  А саме: спеціальні змовлення по непротруєному насіннєвому матеріалі (кукурудзи, соняшнику, озимої пшениці та сої)

Вуксал БІОVita - біостимулятор-антистресант з високим вмістом біологіно-активних сполук та елементів живлення, рекомендований  для застосування на широкому спектрі культур. Є одним з БІО продуктів, зареєстрованих в Європі, для використання в органічному землеробстві.


Системний біологічний препарат широкої фунгіцидної дії. Призначений для обробки насіння перед посівом. Біологічний механізм комплексної дії біофунгіцида "Мікосан" проявляється в підвищенні активного імунітету рослини проти патогенів, стійкості проти несприятливих умов, стимулює розвиток кореневої системи. Мікосан - Н препарат, який внесений до переліку Органік Стандарт.

KWS - одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п'ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Вже 160 років займається селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та має представництва в більш ніж 70 країнах світу, в яких працюють майже 5 тисяч співробітників 40% з яких займаються науковими дослідженнями.


MAS Seeds - це міжнародна насіннєва компанія, що спеціалізується на селекції гібридів ключових полових культур, виробництві та постачанні сільгоспвиробникам насіння преміум-класу. MAS Seeds є одним з лідерів з виробництва насіння кукурудхи і соняшнику преміум-класу в Європі. Виробничі потужності насіннєвих заводів компанії складають близько 2,5 мільйони посівних одиниць насіння, вирощування гібридного та сортового насіння відбувається на площі 25 000 га. Дві третини продукції компанії виробляються у Південно-Західному рагіоні Франції.

RAGT Semences (Франція) є невід'ємною частиною одного із світових лідерів у галузі насінництва. В сво\му європейському активі компанія має 19 науково-дослідних станцій, 6 заводів, 24 види селекційних культур, 235 комерційних сортів насіння та 2 500 000 га посівних площ з генетикою RAGT. Основними видами культур, що виробляються компанією RAGT, є кукурудза, соняшник, сорго, ріпак, соя та фуражні трави.