Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Ланнат® 20 р.к. Інсектицид

ProНовий інструмент для надійного контролю як сисних, так і листогризучих шкідників на багатьох культурах.

 

Спектр дії

Ланнат® 20 р.к. є високоефективним інсектицидом проти багатьох видів лускокрилих шкідників, попелиць, жорсткокрилих, цикадок, блішок, трипсів і т.д. Ланнат здатний контролювати дорослих комах, німф, личинок, а також відкладені яйця шкідників при прямому контакті.


Механізм дії

Ланнат® 20 р.к. відноситься до хімічного класу карбаматів; на клітинному рівні пре- парат блокує фермент ацетилхолінестеразу в синапсі нервової системи комахи.

У шкідників, оброблених Ланнатом® 20 р.к., проявляються наступні симптоми:

  • „ Конвульсії
  • „ Гіперактивність
  • „ Параліч
  • „ Тремтіння кінцівок

Прямий контакт є найбільш ефективним методом контролю шкідників, тому що Ланнат® 20 р.к. швидко проникає в комаху через кутикулу або міжсегментальні мембрани. Ефект інтоксикації комахи при прямому контакті можна спостерігати вже через декілька хви лин, а максимальна ефективність досягається на протязі двох днів після обробки.
Ланнат® 20 р.к. при прямому контакті також знищує відкладені яйця шкідників. Як правило, оброблені яйця не виживають, якщо обробка була проведена до фази «чорної головки». Личинка, яка відроджується з оброблених яєць, як правило, не встигає навіть повністю з них вийти перед тим, як загинути.

Не дивлячись на те, що прямий контакт є найбільш ефективною формою контролю, поїдання обробленої листкової поверхні або живлення соком також проявляє висо- котоксичний ефект на комаху. Шкідники, які не мали прямого контакту з Ланнатом®, контролюються шляхом кишкової дії.