Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Тітус®, 25 в.г. Гербіцид

ProВисокоефективний післясходовий гербіцид для контролю комплексу багаторічних та однорічних злакових і однорічних двосім'ядольних бур'янів у посівах томатів та картоплі.

 

Механізм дії

Тітус® - системний гербіцид для післясходового контролю однорічних та багаторічних злакових та широкого спектру дводольних бур'янів у посівах картоплі та томатів. Діюча речовина гербіциду поглинається переважно листками і переміщується до точок росту бур'янів. Гербіцид зупиняє поділ клітин в місцях росту пагонів і коріння, в результаті чого припиняється ріст піддатливих бур'янів через декілька годин після обробки. Однак, видимі симптоми з'являються лише через декілька днів, а загибель бур'янів наступає через 15-25 днів. Менш піддатливі бур'яни і рослини, що знаходяться на більш пізній стадії росту, можуть не загинути, але в цьому випадку їх ріст та конкурентноздатність з культурою в споживанні поживних речовин і води припиняється. Тепла, волога погода після обробки підвищує ефективність гербіциду, а прохолодна та суха - знижує. 

 

Рекомендації щодо застосування

  •  Норма робочого розчину: 200-300 л/га. Важливим є повне рівномірне зволоження листової поверхні бур'янів. У випадку сильної забур'яненості використовуйте 300 л/га.
  • „ Перед початком роботи перевірте чистоту обприскувача і відрегулюйте його для рівномірного нанесення.
  • „ Застосовуйте препарат при сухій погоді. Дощ, що пройшов протягом 2-3 годин після застосування, може знизити ефективність дії препарату.

 

Обмеження:

  • „ Не використовувати Тітус® на рослинах, що страждають від посухи, холоду, пошкодження гербіцидами, шкідниками чи хворобами.
  • „ Не застосовувати Тітус®, якщо рослини вологі від дощу чи роси.
  • „ Не застосовуйте Тітус®, якщо температура в ніч перед внесенням була нижче ніж 6°С.
  • „ Не проводьте обробку якщо очікуєте температуру у день внесення чи день після обробки вище 25°С.
  • „ Не застосовуйте Тітус® на полях протягом 7 днів до чи після обробки фосфорорганічними інсектицидами.