Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Сальса® 75 з.п.

ProАктуальний гербіцид для вирішення актуальних проблем у посівах ріпаку.

 

Опис препарату

Діючою речовиною гербіциду Сальса® 75 з.п. є етаметсульфурон-метил - перша сульфонілсечовина, що застосовується для захисту олійного ріпаку в Європі. Сальса® - високоактивний гербіцид широкого спектру дії, який як самостійно, так і в поєднанні з іншими продуктами удосконалює та розширює контроль бур'янів в порівнянні з існуючими рішеннями у посівах озимого та ярого ріпаку.

 

Механізм дії

Етаметсульфурон-метил швидко зупиняє поділ клітин та ріст чутливих бур'янів. Він інгібує фермент ацетолактат-синтазу (АЛС), внаслідок чого в рослинах відбувається блокування синтезу важливих амінокислот (валіну, лейцину та ізолейцину). Етаметсульфурон-метил проявляє листкову та залишкову ґрунтову активність, тобто проникає крізь листя та поглинатися кореневою системою бур'янів.

 

Рекомендації щодо застосування

Високий рівень біологічної ефективності досягається в разі обробки бур'янів на ранніх стадіях їх розвитку (сім'ядолі – 4 листки). 

Посіви ріпаку озимого рекомендується обробляти в осінній період від появи основної маси сходів культури (сім'ядоль (BBCH10) - до 8 листків (BBCH18), та в ранні фази розвитку бур'янів (сім'ядолі – 4 листки). Гербіцид Сальса® сумісний з більшістю пестицидів, ад'ювантів та мікродобрив, зареєстрованих для використання на ріпаку, що дає змогу проводити комплексний захист та заощадити кошти на внесенні. Гербіцид Сальса® може бути застосований на фоні попередньо використаних ґрунтових гербіцидів для доповнення спектру активності та забезпечення ефективності програми обприскувань, а також в системі осіннього (Сальса® + Тренд® 90) та ранньо-весняного внесення (гербіциди на основі клопіраліду,клопіраліду+піклораму).