Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Таск 64® в.г.

ProДвохкомпонентний післясходовий гербіцид для ефективного контролю однорічних та багаторічних злакових та широколистих бур'янів у посівах кукурудзи.

 

Механізм дії

 

Виняткова ефективність дії Таску® досягається завдяки посиленню гербіцидного ефекту (синергізму) двох діючих речовин. Римсульфурон і дикамба справляють неперевершену системну дію та досить швидко проникають у рослини. Римсульфурон поглинається переважно листками і переміщується до точок росту бур’янів. Гербіцид зупиняє поділ клітин у місцях росту пагонів і коріння, внаслідок чого припиняється ріст бур'янів через декілька годин після обробки. Дикамба засвоюється листям та кореневою системою і має здатність рухатись в усіх напрямках: від коріння до точок росту, і з наземної частини — до кореневих волосків. Візуальні ознаки дії Таску® (знебарвлення, некроз) можна спостерігати на 3–7 день після застосування залежно від погодних умов. Гербіцидна активність посилюється в теплу і вологу погоду після внесення, тоді як холодні і посушливі умови можуть уповільнити дію препарату.

 

 

Сумісність і суміші

Завдяки широкому спектру дії Таску®, потреба в гербіцидахпартнерах для застосу вання в суміші на кукурудзі відсутня. Не можна змішувати Таск® з фосфорорганічними інсектицидами. В разі використання багатокомпонентних бакових сумішей рекомендується перед обприскуванням проведення тесту на сумісність та обробіток невеликої ділянки поля.

 

Більш детальнішеACP PDF 2 file document