Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Пойнтер® 75 в.г.

EconoПіслясходовий гербіцид для високоефективного контролю широкого спектру двосім'ядольних бур'янів у посівах зернових колосових культур

 

Механізм дії

Пойнтер® — системний гербіцид для післясходової боротьби з дводольними бур’янами.
Гербіцид зупиняє поділ клітин чутливих бур’янів, у результаті чого їх ріст припиняється через кілька годин після обробки. Видимі симптоми з’являються через 5–8
днів, а загибель бур’янів настає через 12–21 день. Тепла та волога погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха – уповільнює її.

 

Селективність

Пойнтер® селективний щодо пшениці, ячменю та жита від 2 листків до прапорцевого листка.
Найкраща ефективність – від стадії 3 листків до першого міжвузля культури, що відповідає стадії розвитку бур’янів від 3 до 6 листків.

 

Світовий досвід

Пойнтер® використовується для захисту посівів проса, вівса, тритикале у нормі 15-20 г/га
Пойнтер® використовується у фазу воскової стиглоcті за 2-3 тижні до збирання зернових

 

Ефективний проти однорічних бур’янів

Пойнтер® зазвичай є більш ефективним, коли його використовують на ранніх стадіях розвитку активно вегетуючих бур’янів.
Важливо контролювати стадію розвитку бур’янів, щоб визначити найбільш ефективний період для використання Пойнтеру®.

 

Ефективний проти багаторічних бур’янів

Пойнтер® контролює ключові багаторічні бур’яни у посівах зернових, в тому числі осот рожевий. Системна дія Пойнтеру® дає змогу проникати через листя до коренів та різом. Оскільки Пойнтер® поглинається листям, його слід використовувати в той час, коли всі бур’яни зійшли і добре розвинулись. Найкращий період контролю осоту рожевого – у фазі розетки – початку стеблування.

 

Вказівки щодо сівозміни

Завдяки швидкому розкладу Пойнтеру® у грунті, немає обмежень для висіву наступних культур, особливо ріпаку озимого. Якщо зернові, що були оброблені Пойнтером®, загинули з якоїсь причини, можна пересівати лише ярими зерновими. Грунтуючись на численних дослідах, проведених на зернових колосових культурах, при застосуванні Пойнтеру® відповідно до рекомендацій, залишки у зерні та соломі відсутні.