Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Еллай® Супер 70 в.г. Гербіцид

EconoТехнологія однорідних гранульованих сумішей, що забезпечує недорогий проте якісний контроль широкого спектру одно- і багаторічних бур'янів на ранніх стадіях їх розвитку в посівах зернових колосових культур, в т.ч. в осінній період.

 

Механізм дії

Еллай® Супер— це системний гербіцид, який потрапляє в рослину в основному через листя. Еллай® Супер, діючи на фермент ацетолактатсинтазу (АЛС), зупиняє поділ клітин бур'янів. Ріст рослин зупиняється через кілька годин після обробки. Хлороз та некроз листкової поверхні бур'янів проявляється через 57 днів, та повна загибель настає через 24 тижні після внесення гербіциду. Дощ, який випав через 3 години після обробки, не знижує ефективності препарату, тому що за цей час Еллай®Супер повністю проникає в рослину. Еллай® Супер використовується на озимій та ярій пшениці, озимому та ярому ячмені (в т. ч. пивоварному) і не має обмежень щодо сортів. Еллай® Супер високоселективний для зернових у фазі 23 листки–початок трубкування. За значної забур'яненості, особливо багаторічними бур'янами, та за несприятливих погодних умов рекомендується використовувати максимальну норму виливу робочогорозчину та додати ПАР Тренд® 90 (200 мл/га).

 

Рекомендації до застосування

  • Завдяки високій селективності Еллай® Супер використовується в осінній період (від стадії 3х листків у культури) для контролю падалиці ріпаку та комплексу зимуючих видів бур'янів. 
  • Еллай® Супер сумісний з більшістю пестицидів та рідких добрив. 
  • Для знищення злакових бур'янів Еллай® Супер потрібно використовувати з повною нормою грамініцидів, зареєстрованих для зернових колосових культур.
  • Рекомендовано використовувати Еллай® Супер один раз на сезон. Максимальна доза використання гербіциду Еллай® Супер протягом року повинна становити не більше 15 г/га.
  • Пересів зернових колосових слід проводити тільки зерновими колосовими.
  • Еллай® Супер не має обмежень щодо висіву наступних культур сівозміни.