Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Танос® 50 в.г. Фунгіцид

ProДвохкомпонентний фунгіцид профілактичної, лікувальної та антиспоруляційної дії для захисту винограду, соняшнику та овочевих культур.

 

Механізм дії

Танос® є фунгіцидом, що містить дві біологічно активних діючих речовини: 25% цимоксанілу та 25% фамоксадону.

 

Механізм дії цимоксанілу

Сповільнення та припинення багатьох процесів, що проходять у клітинах:

 синтезу нуклеїнових кислот

 дихання міцелію

 синтезу білків і жирів

 проникності мембран

 капсулювання інфікованих клітин реакція "надчутливості").

 

Рекомендації щодо раннього захисту від альтернаріозу та стеблового фітофторозу картоплі (томатів)

Особливо важливо захистити картоплю від ураження альтернаріозу. Найкраща стратегія контролю даного захворювання це мінімізувати колонізацію Alternaria solani на нижніх листках на початку вегетації картоплі. Саме в цей час існує най більша загроза ураження даним збудником під час дощу (поливу), що спричиняє бризки мокрого грунту разом з інфекцією на нижні листки культури. Тому дуже важливо проводити профілактичні обробки картоплі на ранніх етапах розвитку культури. Для контролю даного захворювання ідеально підходить Танос®, завдяки діючій речовині фамоксадон, яка надзвичайно ефективна проти збудника A. Solani як на картоплі так і на томатах при профілактичних обробках. Вибравши стратегію ранніх профілактичних обробок проти альтернаріозу тим самим значно скоротивши можливості спороутворення збудника, в подальшому розвиток захворювання буде повільніше та набагато краще контрольованим у пізніх фазах розвитку.


Застосувавши Танос® в ранню першу обробку (висота рослин 1215 см) виробник картоплі захищає культуру також від скритої стеблової форми фітофторозу завдяки діючій речовині цимоксаніл, яка промиває рослини від скритої інфекції. Партнером Таноса у программах раннього захисту картоплі (томатів) є Курзат® М, що також ефективно контролює фітофтороз та альтернаріоз завдяки цимоксанілу та високому вмісту манкоцебу.
 Танос®, здійснюючи різнобічний вплив на збудника хвороби, дає змогу ефективно боротися з різновидами грибів,стійких до дії фунгіцидів, що належать до інших хімічних груп, і його застосування дає мінімальний ризик виникнення резистентності.
 Танос® є біологічно дуже активним фунгіцидом у відносно низьких нормах. Це дає змогу обмежити кількість хімічних речовин, які щоразу вносять ся до природного середовища.