Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Курзат® Р 44 з.п. Фунгіцид

ProФунгіцид для ефективного захисту картоплі від фітофторозу та огірків від несправжньої борошнистої роси.

 

Захист від фітофторозу картоплі та переноспорозу огірків

Саме фунгіцид Курзат Р® стане найкращим помічником у вирішенні цих проблем Курзат® Р є фунгіцидом з профілактичними, лікувальними та антиспоруляційними властивостями для захисту від фітофторозу картоплі та переноспорозу огірків. Препарат
дає можливість збільшити проміжок часу між обробками порівняно зі звичайними фунгіцидами контактної дії. Діюча речовина — цимоксаніл — швидко проникає і розподіляється в тканинах листків. Локально "системні властивості цимоксанілу та його
здатність уповільнювати процеси розмноження грибів на клітинному рівні виводять цей препарат на перше місце щодо профілактичної обробки рослин та розвитку їх стійкості до захворювань.

 

Механізм дії

  • Курзат® Р — порошок, що змочується, що вміщує 4,2% цимоксанілу та 39,8% хлорокису міді. Цимоксаніл має три механізми дії: профілактичний, лікувальний та як інгібітор спороутворення. Він проникає в листя та перерозподіляється всередині листка (локально-системно). Одночасно мідь проявляє мультиактивну дію на клітинному рівні, порушуючи багато життєво важливих функцій грибів"патогенів, що призводить до їхньої загибелі. Проте головним ефектом міді є пригнічення проростання спор грибів. Мідь також володіє антибактеріальним ефектом.
  • 
  • Терміну від 1 до 6 годин після обробки достатньо, щоб цимоксаніл проник у листя, аби забезпечити надійний захист від фітофторозу та переноспорозу.

 

  • Цимоксаніл перерозподіляється всередині листка і дає можливість компенсувати неповноту покриття листя робочим розчином.