Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Курзат® М 68 в.г. фунгіцид

ProНовий ефективний двохкомпонентний фунгіцид для захисту широкого спектру культур, що контролює збудників фітофторозу, переноспорозу, мілдью, альтернаріозу.

 

Механізм дії

Курзат® М 68 в.г. продовжує лінійку фунгіцидів на основі цимоксанілу від Дюпон, та характеризується високим вмістом манкоцебу.

 

Цимоксаніл

  • Проявляє лікувальні властивості (стоп-ефект) та діє як інгібітор спороутворення.
  •  Діє шляхом сповільнення та припинення багатьох клітинних процесів у збудників хвороб
  • Контролює всі існуючі раси та штами збудників фітофторозу, переноспорозу та мілдью як стійких, так і чутливих до феніламідів (д.р. металаксил).

 

Цимоксаніл переміщується з верхньої сторони листка до нижньої (трансламінарне проникнення) і перерозподіляється всередині листка (локально-системне переміщення). 

Це забезпечує стійкість до змиву опадів та можливість компенсувати неповноту покриття листя робочим розчином, що важливо для ефективного захисту культур проти мілдью, фітофторозу, переноспорозу.

Не виявлено жодного випадку прояву резистентності до цимоксанілу, однієї із основних діючих речовин Курзату® М 68 в.г. що широко застосовується в багатьох країнах світу.

 

Стійкість до змиву опадами

Опади що випали, чи зрошення протягом 2-х годин після внесення препарату можуть знизити його ефективність.

 

Сумісність

Курзат® М проявляє високу сумісність з інсектицидами, фунгіцидами та мікродобривами. При використанні на картоплі та томатах є сумісним з гербіцидом Тітус® 25 в.г.