Агрозахист Полтава

Україна, м. Полтава, вул. Половка 64Д, тел. (0532) 61 – 61 – 22

Косайд® 2000 Фунгіцид

ProСучасний фунгіцид-бактерицид на основі міді для захисту садових та овочевих культур від комплексу хвороб.

 

Механізм дії

Ко сайд® 2000 – це контактний фунгіцид на основі міді, що за безпечує захисну профілактичну дію на збудників парші, плямистостей, фітофторозу, альтер наріозу, ан т ракнозу та інших хвороб наширокому спектрі культур. Також характеризується бактеріальною дією – ефективний проти бактеріальних плямистостей.
Косайд® 2000 cтворює захисний шар, що не допускає проникнення патогену в рослини. Кристалики металічної міді прилипають до поверхні оброблених листків, і під час контакту з водою іони двох валентної міді вивільняються та стають активними проти цільових патогенів.
Після контакту з обробленою поверхнею спори та бактерії швидко поглинають іони двохвалентної міді, і як тільки досягнута токсична концентрація в середині клітини, процес інфікування припи няється. Іони двохвалентної міді впливають на кілька ключових життєвих процесів патогенів: структуру білків, функціонування різних ферментів, системи транспорту електронів та клітинні мембрани. Завдяки профілактичній активності та різноплановому впливу препарату на організм збудника досягається висока ефективність, водночас ризик появи резистентності є низьким.